Idea Mind

Wskazujemy właściwy kurs rozwoju Twojej firmy

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy koncentrują się na wyznaczaniu strategicznych kierunków rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest dostarczenie praktycznych rozwiązań i skutecznych strategii, które pomogą Ci osiągnąć konkretne cele biznesowe.

Poznaj wartości IdeaMind

Misja

Jesteśmy dynamiczną firmą doradztwa biznesowego, która zrzesza ekspertów – praktyków biznesu z wieloletnim stażem.
Wspieramy biznesowo małe i średnie przedsiębiorstwa, korporacje, firmy rodzinne i właścicielskie. Nasza misja to wspieranie klientów
w budowaniu trwałych i udanych biznesów poprzez dostarczanie najwyższej jakości doradztwa i szkoleń. Działamy w oparciu o głęboką wiedzę i pasję do biznesu, co sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać wartościowe rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Wizja

Wierzymy, że sukces biznesowy opiera się na kilku kluczowych elementach: strategicznym myśleniu, efektywnym zarządzaniu, doskonałej komunikacji i umiejętnościach sprzedażowych. IdeaMind skupia się na dostarczaniu praktycznej wiedzy i narzędzi, które pozwalają naszym klientom osiągnąć te cele. Nie tylko dzielimy się teorią, ale przede wszystkim pomagamy we wdrażaniu jej w praktyce, co przekłada się na realne rezultaty.

Zespół

Nasza firma może poszczycić się zespołem doświadczonych profesjonalistów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Nasi doradcy biznesowi, trenerzy i konsultanci posiadają bogate doświadczenie w różnych branżach i są gotowi podzielić się swoją wiedzą, aby pomóc Twojej firmie odnieść sukces.

Pasja do rozwoju biznesowego

Nasza pasja do rozwoju biznesowego jest tym, co napędza naszą firmę. Widzimy potencjał w każdym biznesie i jesteśmy gotowi pomóc Ci go wydobyć. Nasza praca nie kończy się na dostarczeniu usług – jesteśmy partnerami naszych klientów na dłuższą metę, śledząc ich sukcesy i wspierając ich w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym.

Jeśli szukasz partnera, który pomoże Ci osiągnąć sukces w biznesie poprzez praktyczne doradztwo i rozwijające szkolenia, to jesteśmy gotowi do działania. 

 

Jak wygląda proces współpracy z IdeaMind?

Audyt

Przeprowadzamy audyt obecnych zasobów firmy, jej potrzeb, oczekiwań i celów.

Rozmawiamy z zarządem firmy
i z zespołami.

Planowanie strategii

Na podstawie wyników audytu opracowujemy strategię działania.

Stawiamy na ewolucję,
nie rewolucję.

Wdrażanie rozwiązań

Wspieramy w procesie wdrażania rozwiązań.

Dbamy o ich skuteczność
i efektywność, a także o należyty przepływ informacji w organizacji
i komfort pracowników.

Monitorowanie i ocena

Monitorujemy skuteczność wprowadzanych rozwiązań i na bieżąco oceniamy ich efektywność.

Kreatywne pomysły - odważne decyzje - skuteczne strategie

Stawiamy na innowacje, nie boimy się wyzwań, gwarantujemy stabilność i nieustanne doskonalenie naszych rozwiązań.

Bogate doświadczenie i wiedza to nasze największe atuty

Anita Lorenc

Ekspertka marketingu, sprzedaży, zarządzania zmianą, budowania skutecznych zespołów sprzedażowych i marketingowych. C-Level Executive, strateg i konsultantka biznesu z 27-letnim doświadczeniem. Pracowała w międzynarodowych korporacjach oraz w firmach rodzinnych i właścicielskich. Wdrażała na polskim rynku strategie marketingowe kluczowych produktów marki Samsung.

Janusz Kozakoszczak

Ekspert szkoleń i coachingu. Analityk, strateg, C-Level Executive, MBA, z 34-letnim doświadczeniem w różnych branżach. Jedyny w Polsce certyfikowany absolwent szkoły trenerów Schulz von Thun Institut für Kommunikation w Hamburgu, rekomendowany przez prof. Friedemanna Schulza von Thuna. Coach w International Coaching Community, certyfikowany trener biznesu i trener treningu grupowego.

dr Agnieszka Zasikowska

Ekspertka Finansów, Podatków i Rachunkowości Zarządczej. Doradca podatkowy z ponad 30-letnim stażem, wieloletnią praktyką dyrektora finansowego oraz międzynarodowym dyplomem CIMA w zakresie rachunkowości zarządczej. Rozwiązuje złożone zagadnienia finansowe, rozumiejąc przy tym modele biznesowe.

Michał Cyrankiewicz

Ekspert zarządzania firmami i startupami (operacje, biznes, finanse), doświadczony manager, założyciel wielu przedsięwzięć. Specjalista w zarządzaniu procesami, kapitałem ludzkim, zasobami firm i startupów, budowaniu kultury organizacji, rozumienia klienta i jego potrzeb, fundraisingu i pozyskiwania dotacji.


Anita Lis

Ekspertka reklamy i e-marketingu. Google nie ma dla niej tajemnic. Specjalistka Google Ads, Meta Ads i Allegro Ads. Copywriter. Z digital marketingiem związana od 2017 roku. Skutecznie prowadzi kampanie wizerunkowe i sprzedażowe oraz tworzy treści marketingowe. Obszary kompetencyjne: marketing internetowy, planowanie kampanii digital, strategia i analiza kampanii reklamowych, tworzenie treści, e-commerce.

Nejc Pajk

Ekspert wielokanałowego podejścia do sprzedaży. Menedżer i lider zespołu z ponad 10-letnim doświadczeniem w e-commerce. Obszary kompetencji: omnichannel, tworzenie treści, zarządzanie budżetem P&L, strategiczna realizacja sprzedaży i marketingu. Rozległa wiedza specjalistyczna w zakresie konfiguracji lokalnych i regionalnych procesów sprzedaży oraz strategicznego zarządzania sprzedażą.

Marcin Lorenc

Ekspert Digital Marketingu i Social Mediów. Stworzy kalendarz publikacji, dobierze influencerów, ustawi i zoptymalizuje kampanie reklamowe. Posiada certyfikaty DIMAQ Professional, Meta Certified Media Buying oraz Planning Professional. Posiada 4 letnie doświadczenie w tworzeniu skutecznego content marketingu, realizacji działań influencerskich oraz samodzielnego prowadzenia płatnych kampanii reklamowych.

Agata Szewc

Ekspertka pozycjonowania SEO i content marketingu. Ekspertka w dziedzinie content marketingu z ponad 12-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w lokalizacji treści: kreatywnych, zoptymalizowanych tłumaczeniach, które budują świadomość marki. Tworzy treści premium, opracowuje i wdraża strategie contentowe i SEO, zajmuje się content quality assurance.

Tomasz Rodziewicz

Ekspert w organizacji targów, eventów i konferencji. 20 lat doświadczenia w branży targowo-eventowej. Doskonały logistyk i realizator projektów marketingowych. Specjalista w dziedzinie stoisk targowych i eventów oraz organizacji konferencji i szkoleń.

Jak pracujemy?


Zapewniamy elastyczność współpracy

Pierwsze spotkanie konsultacyjne

Analiza potrzeb i określenie głównych obszarów współpracy

Formuła pracy: stacjonarnie, zdalnie lub hybrydowo